جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار به شهرستان

جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار به شهرستان
به گزارش روابط عمومی‌ فرمانداری شهرستان فنوج، روز جاری چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۲۰؛ جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار به شهرستان به ریاست شه‌بخش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور ایراندوست مسئول اداره امور بخشداری مرکزی و برخی از اعضای شورای اداری در محل دفتر معاونت سیاسی فرمانداری برگزار گردید.
شه‌بخش با بیان، توسعه و ‌پیشرفت شهرستان در گرو‌ فعال سازی و فعالیت معادن می‌باشد، بر همکاری و ایجاد زمینه اجرای مصوبات سفر استاندار جهت برطرف نمودن مشکلات توسط تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تاکید داشت.
ایشان در ادامه با اشاره به نقش شرکت‌های دانش بنیان و خانه‌های خلاق روستایی و شهری در فرآوری معادن استخراج شده، افزود شوراها و دهیاران ضمن همکاری با سرمایه‌گذارانی که جهت سرمایه‌گذاری به روستاها مراجعه میکنند، باید نسبت به ایجاد خانه‌های خلاق زیر نظر پارک علم و فناوری استان در زمینه‌های مختلف اقدام نمایند.
 
شایان ذکر است در پایان مقرر گردید ادارات جهاد کشاورزی، صمت و منابع طبیعی شهرستان باتوجه به اهمیت حوزه کاری نسبت به ایجاد خانه‌های خلاق دانش بنیان اقدام و همچنین جلسه‌ای با ریاست پارک علم و فناوری استان جهت بهره‌مندی از دانش و توان شرکت دانش بنیان بومی برگزار گردد.
 
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱
۱۱ نفر
۶ نفر
۱۹ نفر
۶ نفر
۱۹ نفر
۲,۱۵۸ نفر