حضور کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در فنوج جهت بازدید و بررسی معادن

حضور کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در فنوج جهت بازدید و بررسی معادن
استاندار سیستان و بلوچستان : با هر فردی که مانع رشد و توسعه شهرستان و بهبود معیشت و اقتصاد خانوار ها شود برخورد خواهد شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فنوج، روز جاری چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۳؛ محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان به اتفاق مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی، دکتر شهرکی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری و حسن‌پور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بصورت میدانی از ظرفیت‌های معدنی شهرستان بازدید کردند.  
 
کرمی ضمن تاکید بر پیگیری جهت رفع معارض و مشکلات معادن شهرستان، افزودند : با وجود ذخایر بی‌نظیر *معدنی* در شهرستان فنوج حق مردم با این ثروت خدادادی فقر نیست و با افرادی که مانع توسعه و‌پیشرفت شهرستان و بهبود کیفیت زندگی مردم شوند با قاطعیت برخورد خواهد شد.
ایشان ادامه دادند : باتوجه به شعار سال (مهار تورم، رشد تولید) در راستای فعال نمودن واحدهای تولیدی غیرفعال و نیمه فعال شهرستان تسهیلات ارائه خواهد شد.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کردند : جهت جلوگیری از خام فروشی و ایجاد اشتغال، احداث کارخانه‌های فراوری معادن (تیتانیوم، منگنز و…) باید در اولویت باشد؛ ایشان همچنین بر ایجاد تعاونی های دانش بنیان در شهرستان تاکید کردند.
 
در این بازدید محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت روز معلم از نزدیک با معلمین و دانش‌آموزان دبستان روستای مدانچ دیدار و ضمن تبریک و گرامیداشت روز معلم، قول مساعد جهت بازسازی این دبستان را نیز دادند.
 
پیگیری جهت روند ساخت جاده کلدر پیرو بازدیدهای قبلی، رفع مشکلات آب شرب و کشاورزی روستاهای شهرستان و همچنین دیدار چهره‌به‌چهره با مردم برخی از روستاها جهت بررسی مشکلات و دستور رفع آن‌ها از دیگر برنامه‌های این بازدید سرزده بود.
 

 

 

 

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۷:۵۲