گرامیداشت روز شورا و هفته سلامت

گرامیداشت روز شورا و هفته سلامت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فنوج، روز جاری یکشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۰؛ جلسه شورای اداری با محوریت گرامیداشت روز شورا باحضور محمدیونس حقانی سرپرست فرمانداری، سرهنگ میر فرمانده انتظامی، شه بخش معاون سیاسی فرمانداری و اعضای شورای اسلامی شهرستان، بخش و شهر و دیگر اعضاء شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
محمدی رئیس شورای شهر فنوج به نمایندگی از دیگر شوراهای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه فرمانداری به جهت برنامه‌ریزی و برگزاری جلسه گرامیداشت روز شورا، بیان داشت : شورا برخاسته از مردم است و وظیفه شورا پیگیری معضلات و مشکلات مردم می‌باشد.
وی همچنین با اشاره به اینکه قدرت شورا برگرفته از حدود اختیاراتی است که مسئولان در اختیار آنها قرار میدهند، خواهان تعامل بیشتر مسئولان با شوراها شد.
 
حقانی سرپرست فرمانداری ضمن عرض خیر مقدم و تبریک روز شورا، با اشاره به اهمیت و جایگاه شورا در آموزه‌های قرآنی و قانون بیان داشت : بنده برآمده از شورا هستم و اعتقاد کامل به شورا و جایگاه شورا دارم.
ایشان با بیان اینکه شورا باید به این اقنا برسد که در وهله اول نماینده مردم و در وهله دوم حلقه واسط و مورد اعتماد نظام و دولت هستند، تشریح کرد : اگر خللی و نقصی وجود دارد بدانید که در قانون نیست بلکه در ما مجریان قانون است و تاکید کرد تمامی مسئولین وظیفه دارند در چارچوب قانون نهایت همکاری را با شورا جهت حل مشکلات مردم داشته باشند.
سرپرست فرمانداری با گرامیداشت هفته سلامت بیان داشت : هفته سلامت فرصتی برای بیان اهمیت و جایگاه سلامت و تحقق توسعه پایدار و تامین سلامتی با مشارکت مردمی و همراهی مجموعه سازمانهای دولتی و غیر دولتی است.
 
شایان ذکر است در پایان با اهدای لوح سپاس از شوراهای اسلامی شهرستان، بخش و شهر و همچنین به مناسبت هفته سلامت از دکتر غنایی سرپرست شبکه و بهداشت شهرستان تقدیر بعمل آمد.
 
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۱۳