حقانی : افزایش دوبرابری تخصیص اعتبار پروژ‌ه‌های عمرانی شهرستان نسبت به سال مالی گذشته

حقانی : افزایش دوبرابری تخصیص اعتبار پروژ‌ه‌های عمرانی شهرستان نسبت به سال مالی گذشته
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فنوج روز جاری سه‌شنبه ۲۲ فروردین ماه، جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان به ریاست حقانی سرپرست فرمانداری و اعضای شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری با دستور کار برنامه‌ریزی جذب و تخصیص اعتبار برگزار گردید.
سرپرست فرمانداری با اشاره به تخصیص اعتبار ۱۸۹ میلیارد تومانی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرستان و همچنین افزایش دو برابری این اعتبار فقط در سه ماهه اخیر در مقایسه با  سال قبل؛ نسبت به پیگیری جهت جذب اعتبارات عمرانی ۱۴۰۱ توسط دستگاه های اجرایی تا قبل از پایان سال مالی تاکید داشت.
حقانی اظهار داشت با توجه به اینکه از مجموعه اعتبارات سفر ریاست محترم جمهور تخصیصی برای فنوج صفر بود با  پیگیری های انجام شده در سه ماهه اخیر  مبلغ خوبی  برای راه های شهرستان اختصاص یافت.
ایشان با اشاره به اینکه درصد تخصیص اعتبارات ۱۴۰۱ شهرستان در اکثر پروژه ها ۱۰۰ درصد است از توجه و همکاری معاونت عمرانی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قدردانی کرد.
ریاست جلسه ضمن تاکید براینکه کمیته برنامه‌ریزی سند توسعه و نقشه راه شهرستان است، افزود : فلسفه وجودی من و شما در قبال مسئولیت‌ها و وظایف، خروجی در میزان تخصیص اعتبار است؛ مدیران دستگاه‌ها باید در راستای تحقق برنامه‌ها این کمیته و جذب اعتبارات ابلاغی تلاش و تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به تهیه و تعیین اولویت‌های پروژ‌های عمرانی اقدام کنند.
سرپرست فرمانداری با اشاره به اینکه فنوج باید از  اعتبارات توسعه سواحل مکران بهره مند شود، تصریح کرد : با توجه به اینکه شهرستان فنوج از شهرستان نیکشهر منتزع شده است و هم اکنون بخش بنت در فاصله چند کیلومتری ما از موهبت اعتبارات کلان توسعه سواحل مکران بهره می برد انتظار داریم فنوج هم از این طرح بهره مند شود و قطعا در این خصوص پیگیری های لازم انجام خواهد شد.
 
در پایان مقرر گردید جلسه بررسی میزان جذب اعتبارات ۱۴۰۱ هر ۱۵ روز جهت بررسی میزان پیشرفت پروژه ها برگزار گردد.
 
 
۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ۱۷:۳۴