برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج روز جاری سه‌شنبه ۱۵ فروردین ماه، اعضای شورای اداری در محل مزار شهید گمنام شهر فنوج حضور و پس از آن جلسه شورای اداری شه ستان در سال جدید ۱۴۰۲ به ریاست حقانی سرپرست فرمانداری و باحضور دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
سرپرست فرمانداری با حضور در محل مزار شهید گمنام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین عرض تسلیت و تبریک شهادت دو شهید جدید راه انقلاب، بیان داشت : شهداء شمع محفل بشریت  و چراغ راه ما جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند؛ کلیه مسئولین باید در انجام وظایف محوله وجدان خود را در نظر بگیرند بگونه‌ای که در آخرت شرمنده خون این شهیدان نباشیم و از توان حداکثری خود استفاده کنند.
 
در ابتدای جلسه شورای اداری، اعضاء خدمات سفر نسبت به ارائه گزارش و خدمات انجام شده در ایام نوروز جهت رفاه و استقبال از مسافرین نوروزی پرداختند.
 
در ادامه موضوعاتی همچون تنظیم بازار و فراهم کردن اقلام مورد نیاز در شهرستان، وضعیت نانوایی‌های، مشکلات راه‌های روستایی، نهضت ملی مسکن، استقرار ادارات و نمایندگی آموزش و پرورش، ثبت احوال و کمیته‌امداد در کتیچ مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید ادارات مربوطه نسبت به رفع مشکلات در اسرع وقت اقدام و به فرمانداری جهت بررسی ارائه گزارش نمایند. 
 
حقانی  ضمن اشاره به کسب رتبه اول در تخصیص اعتبارات در استان و برگزاری هر چه سریع‌تر جلسه کمیته برنامه‌ریزی جهت جذب اعتبارات، افزود : انشالله در سال جدید شاهد پیشرفت و توسعه در حوزه‌های مختلف در سطح شهرستان جهت خدماتدهی به مردم خواهیم بود.
ایشان همچنین از حفر دو حلقه چاه آزمایشی عمیق جهت بررسی برای رسیدن به منابع آبی و پیگیری به جد تبدیل دهستان مسکوتان به بخش، خبر داد.
ریاست جلسه ضمن تاکید بر موضوع جهاد تبیین، تصریح کرد : کلیه دستگاه‌های اجرایی باید در صدد تشریح و توجیه اذهان عمومی و همچنین پذیرای انتقادات، مطالبات و پاسخگوی مردم باشند.
 
در پایان موضوع ستاد دیه کمک به زندانیان جرائم غیر عمد مطرح شد و مقرر گردید اقدامات مورد نیاز جهت جمع‌آوری و اطلاع‌رسانی‌های لازم  انجام گیرد.
 
۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ۱۷:۰۶
۱۲ نفر
۶ نفر
۱۹ نفر
۶ نفر
۱۹ نفر
۲,۱۵۸ نفر