جلسه شورای اداری با محوریت گزارش عملکرد سال مدیران دستگاه‌های اجرایی و همچنین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار شد

جلسه شورای اداری با محوریت گزارش عملکرد سال مدیران دستگاه‌های اجرایی و همچنین ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۹، جلسه شورای اداری با دستورکار گزارش عملکرد سال ۱۴۰۱ مدیران دستگاه‌های اجرایی و برنامه‌ریزی نحوه استقبال از مسافرین نوروزی به ریاست محمد یونس حقانی سرپرست فرمانداری و با حضور شه‌بخش معاون سیاسی فرمانداری، مولوی قریشی امام جمعه محترم اهل سنت فنوج، جانشین انتظامی و سپاه شهرستان و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدای جلسه شه بخش معاون سیاسی در رابطه با افزایش آستانه انتقاد پذیری مدیران و همچنین شفاف سازی در خصوص طرح مولد سازی به ایراد سخن پرداخت.
 
در ادامه مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارشاتی را درخصوص عملکرد سالانه خود بیان داشتند.
 
رئیسی سرپرست میراث فرهنگی در خصوص برنامه‌ریزی خدمات سفر با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان، بیان داشت : امید است باهمکاری و تعامل میان دستگاه‌های اجرایی ستاد خدمات سفر بتوانیم ضمن ارائه برنامه‌های متنوع، خاطرات خوبی را از تعطیلات برای مسافرین نوروزی به یادگار بگذاریم.
 
سرپرست فرمانداری ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ایام نوروزی و فرارسیدن ایام مبارک رمضان بر آگاه سازی و تنویر افکار عمومی در رابطه با طرح مولد سازی توسط مدیران تاکید و پس از سمع گزارشات ارائه شده توسط آنان، بیان داشت : خود مدیران باید میزان رضایت خود را در رابطه با عملکرد سالانه که ارائه داشتند بررسی کرده و در سال جدید عزم این را داشته باشند که چنانچه کم‌کاری اگر بوده است در صدد جبران آن باشند.
حقانی رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بر لزوم هماهنگی میان دستگاه‌های عضو ستاد سفر برای اجرایی شدن برنامه‌ها تاکید و افزود : مرخصی و ماموریت مسئولین ادارات‌ شهرستان حتما بایستی با هماهنگی و تعیین جانشین صورت پذیرد.
ایشان همچنین رعایت تدابیر امنیتی لازم همه نهادها در این ایام و نظارت بر حسن انجام وظایف دستگاه های دولتی در امر خدمات رسانی به مسافران را مورد تاکید قرار داد.
 
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ۱۵:۵۷