برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج، بمناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهداء(سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و امور ایثارگران) جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به ریاست محمد یونس حقانی سرپرست فرمانداری و با حضور شه‌بخش معاون سیاسی فرمانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیسی بخشدار کتیچ، ایراندوست مسئول اداره امور بخشداری مرکزی، اعضای شورای شهرستان، بخش، شهر و اداری و همچنین خانواده شهداء و ایثارگران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
سرپرست فرمانداری ضمن تاکید بر ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان بیان داشت : شرح حال عظمت شهداء، ایثار و از جان گذشتگی آنان نیازمند معارف، اطلاعات و اسناد است و ترویج سبک زندگی و زندگینامه شفاهی و مستند شهداء از زبان مادران و پدران شهدای گرانقدر از موثرترین روش هاست.
 
در ادامه اعضای حاضر در جلسه از مرور خاطرات هشت سال دفاع مقدس توسط خانواده شهداء، رزمندگان و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی بهره بردند.
 
درپایان جلسه از خانواده شهداء و ایثارگران با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل بعمل آمد.
 
شایان ذکر است درپایان سرپرست فرمانداری باتوجه به گله‌مندی خانواده شهداء و ایثارگران از شروع به کار دفتر نمایندگی بنیاد شهید در شهرستان در آینده‌ای نزدیک جهت پیگیری امورات خبر داد‌
 
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۱۴:۱۳