مراسم تکریم و معارفه بخشدار کتیچ برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه بخشدار کتیچ برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج، در این مراسم که در روز سه شنبه مورخ 1401/12/02 با حضور محمد یونس حقانی سرپرست فرمانداری، امام جمعه کتیچ، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای شهر کتیچ و اداری شهرستان و جمعی از معتمدین، فرهیختگان و مردم در محل مسجد جامع کتیچ برگزار شد، از زحمات عبدالصمد رئیسی بخشدار سابق تقدیر و حلیم رئیسی بعنوان بخشدار جدید معارفه شد.
سرپرست فرمانداری فنوج با اشاره به این که مسئولیت امانت است، افزود: باید مدیریت را نه غنیمت، بلکه مسئولیتی خطیر و زمانی برای خدمت به مردم در نظر بگیریم، 
ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات رئیسی بخشدار سابق در طول هفت سال گذشته که تصدی این مسئولیت را بر عهده داشت ، برای رئیسی بخشدار جدید آرزوی موفقیت کرد.
 
رئیسی بخشدار کتیچ ضمن تشکر از ریگی فرماندار سابق فنوج به جهت معرفی برای سمت بخشداری و حمایتهای حقانی سرپرست کنونی فرمانداری شهرستان که سبب محقق شدن این امر شد بصورت ویژه قدردانی نمود و بیان داشت : همواره تلاش خواهم کرد که اساس و بنای خدمت خود را بر خدمت صادقانه، خالصانه و اثر بخش به مردم نجیب و شایسته خدمت بخش کتیچ قرار دهم.
 
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از عبدالصمد رئیسی بخشدار سابق و احمد رئیسی مسئول اداره امور بخشداری تقدیر بعمل آمد.
 

مشاهده ویدئو

 

 

۲ اسفند ۱۴۰۱ ۱۵:۳۹