جلسه فعالین اجتماعی شهرستان با حضور مسئول نهضت اجتماعی جوانان کشور برگزار شد

جلسه فعالین اجتماعی شهرستان با حضور مسئول نهضت اجتماعی جوانان کشور برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج، جلسه فعالین اجتماعی شهرستان به ریاست حقانی سرپرست فرمانداری و با حضور آرش مقدم مسئول نهضت اجتماعی جوانان کشور، علیجانی مسئول استانی, قاضی زاده دبیر نهضت اجتماعی جوانان شهرستان و فعالین اجتماعی شهرستان در محل سالن اجتماعات  فرمانداری فنوج برگزار شد.
در ابتدای جلسه مسعود قاضی زاده با بیان اهداف و کار کردهای نهضت اجتماعی جوانان، گفت: نهضت اجتماعی جوانان حرکتی در جهت شناسایی ظرفیت ها و به میدان آوری مردم در جهت خدمت رسانی به جامعه محرومین است و فعالیت نهضت اجتماعی جوانان در پنج عرصه خدمات اجتماعی، صندوق های قرض الحسنه، خیریه ها و مراکز نیکوکاری، گروه حمایت از دامپروری و کشاورزی و مروجین کسب و کار خرد و خانگی می باشد.
 
آرش مقدم مسئول نهضت اجتماعی جوانان کشور استقبال جوانان شهرستان فنوج از این حرکت مردمی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: تشکیل گروه های مردمی و فعالیت در مسیر خدمت رسانی به مردم یک اصل است که همه ما باید آن را سر لوحه کار خود قرار دهیم. 
 
حقانی سرپرست فرمانداری حرکت های مردمی را نیاز روز جامعه دانست و گفت : حرکت های مردمی کلید مشکلات امروزه است و ما زمانی به پیشرفت و توسعه دست پیدا خواهیم کرد که مردم خود در میدان عمل باشند.
 
ایشان افزود: مجموعه فرمانداری آمادگی کامل را جهت حمایت از حرکت های مردمی برای شناسایی و معرفی ظرفیت های موجود در شهرستان دارد و از آن استقبال می کند.
 
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۱۷:۲۷
۱۰ نفر
۶ نفر
۱۹ نفر
۶ نفر
۱۹ نفر
۲,۱۵۸ نفر