جلسه برنامه ریزی ایام … دهه مبارک فجر برگزار شد

جلسه برنامه ریزی ایام … دهه مبارک فجر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج یوم جاری ۱۴۰۱/۱۱/۰۸، جلسه شورای اداری با محوریت برنامه ریزی ایام … دهه مبارک فجر به ریاست حقانی سرپرست فرمانداری و باحضور شه بخش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، مولوی قریشی امام جمعه محترم فنوج، سرگرد پرورش فرمانده سپاه، سرهنگ پورعلی جانشین انتظامی و‌ دیگر اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
امام جمعه فنوج اهانت به قرآن و اسلام را در کشورهای اروپایی بشدت محکوم و 
تاکید کرد اسلام روز به روز درحال گسترش است که این موضوع باعث ترس استکبار شده و با عناوین مختلف و شیوه های‌ نابخردانه به دنبال آنند تا جلو اسلام را بگیرند لیکن حافظ قرآن و اسلام خداست و ذات اقدس الهی این نیت شوم را از بین خواهد برد.
وی در ادامه به دو نعمت امنیت و سلامت اشاره کرد و باتوجه به ۴۴مین سالگرد پیروزی انقلاب که در سایه ولایت بوده است از همه احاد جامعه خواست پشتیبان ولایت باشند تا امنیت، توسعه و آبادانی برای کشور و ملت حاصل شود.
 
در این جلسه سرگرد پرورش فرمانده سپاه فنوج نیز با بیان اینکه بایستی دستاوردهای انقلاب اسلامی در این ایام به بهترین شکل به مردم یاداوری شود افزود: نظام مقدس اسلامی در طول ۴۴ سال از عمر پربرکت خود منشا خدمات بیشماری در حوزه های مختلف بوده است و ‌با تبیین این خدمات بایستی جلوی نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی را در جهت ضربه زدن به انقلاب گرفت.
 
حقانی با یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از همه مدیران شهرستان خواست تا با کار جهادی و تلاش شبانه روزی در جهت خدمت به مردم امید را به جامعه بیش از گذشته تزریق و دشمنان قسم خورده انقلاب را مایوس نمایند؛ ایشان با اشاره به پروژه‌های مختلف جهت افتتاح در این‌ ایام، از برپایی میز‌ خدمت در نمازهای جمعه در شهرهای فنوج و‌ کتیچ با کلیه اعضای شورای اداری شهرستان خبر داد.
 
در ادامه برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به ارائه برنامه های مورد نظر در ایام مبارک‌ دهه فجر پرداختند.
 
درپایان جلسه جناب اقای *یوسف رئیسی* بعنوان *سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی* شهرستان فنوج معارفه گردید.
 
لازم به ذکر است تعداد پروژه‌های قابل افتتاح و آماده کلنگ زنی در ایام ... دهه مبارک فجر شهرستان ۳۴ و مجموع ارزش ریالی قریب به ۵۰۰ میلیارد ریال می باشد.
 
۸ بهمن ۱۴۰۱ ۲۲:۰۳