جلسه ستاد ساماندهی متکدیان، معتادان متجاهر و کارتن خواب برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی متکدیان، معتادان متجاهر و کارتن خواب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۲، جلسه ستاد ساماندهی متکدیان، معتادان متجاهر و کارتن خواب به ریاست شه بخش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مسئولان اداره بخشداری مرکزی و کتیج، رئیسی کارشناس فرهنگی و اجتماعی فرمانداری و دبیرجلسه، روسای شورای اسلامی شهر، شهرداران و نماینده بهزیستی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
در ابتدای جلسه غنایی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده از قبیل شناسایی پاتوق معتادین، اقدامات پیشگیرانه لازم و همچنین برگزاری جلسات مرتبط با این موضوع در مرکز بهداشت خبر داد.
 
در ادامه رئیسی رئیس شورای شهر و بارانی شهردار کتیج گزارشی از وضعیت متکدیان و معتادان متجاهر در شهر کتیج ارائه نمودند.
 
در پایان شه بخش ضمن قدردانی از اقدامات موثر و به موقع مرکز بهداشت درخصوص ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در سطح شهرستان گفت بخشداریهای مرکزی و کتیج با استفاده از ظرفیت دهیاریها باید نسبت به شناسایی معتادین اقدام نمایند.
 
معاون سیاسی فرمانداری ادامه داد شهرداریهای فنوج و کتیج نیز با توجه به فصل سرما نسبت به فراهم نمودن مکان مناسب با همکاری جمعیت هلال احمر جهت اسکان موقت کارتن خواب ها در سطح شهرها اقدام نمایند؛همچنین همکاری لازم توسط بهزیستی و شهرداریها با شبکه بهداشت و درمان جهت ساماندهی متکدیان و معتادین متجاهر در اسرع وقت صورت پذیرد.
 
۱۲ دی ۱۴۰۱ ۱۷:۰۳