جلسه هم اندیشی با روسای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران

جلسه هم اندیشی با روسای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران
جلسه هم اندیشی با روسای شوراها اسلامی و دهیاران به ریاست حقانی سرپرست فرمانداری فنوج و باحضور روسای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران بخش مرکزی فنوج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۰، جلسه هم اندیشی با روسای شوراها اسلامی و دهیاران به ریاست محمد یونس حقانی سرپرست فرمانداری و باحضور روسای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران بخش مرکزی فنوج برگزار گردید.

در ابتدای جلسه تعدادی از روسای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران به بیان مشکلات روستاها از جمله کمبود فضای آموزشی، مشکلات راه‌های روستایی، کمبود آب و.. پرداختند.

حقانی سرپرست فرمانداری با ابراز خرسندی از دیدار با اعضای شورا و دهیاران، جایگاه شوراها بعنوان نمایندگان مردم را برجسته خواند و افزود شوراهای اسلامی بعنوان قانون گذاران و تصمیم گیرندگان خرد در شهرها و به ویژه روستاها نقش پررنگ و اثر گذاری برای توسعه و آبادانی روستاها دارند.

حقانی با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بایستی ارتباط تنگاتنگی با مردم در روستاها داشته باشند ادامه داد این ارتباط بایستی منجر به مطالبه گری از کلیه مسئولین اجرایی شهرستان برای رفع مشکلات مردم در روستاها و مناطق مختلف شهرستان باشد.

ایشان گفت شوراها بعنوان حلقه اتصال مردم و دولت باید بیش از گذشته نسبت به وظایف قانونی خود به نحو احسن اقدام نمایند و با روحیه و تلاش جهادی در صدد مرتفع نمودن مشکلات برآیند.

سرپرست فرمانداری فنوج در پایان اظهار داشت همه مدیران دستگاهای شهرستان مکلف به همکاری و همیاری با شوراها و دهیاران خواهند بود و از حضور در روستاها و بررسی نزدیک مشکلات آنها توسط شورای اداری شهرستان خبر داد.

۱۰ دی ۱۴۰۱ ۱۳:۱۳