تودیع و معارفه فرماندار

تودیع و معارفه فرماندار
مراسم تودیع مشتاق احمد ریگی فرماندار سابق و معارفه محمد یونس حقانی بعنوان سرپرست فرمانداری فنوج
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج روز شنبه مورخ 1401/10/03 مراسم تودیع مشتاق احمد ریگی فرماندار سابق و معارفه محمدیونس حقانی فرماندار جدید شهرستان فنوج با حضور بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، حاج اقای ایرانژاد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی،جمعی از فرمانداران،ائمه جماعات اهل تسنن و تشیع، فرماندهان انتظامی و امنیتی، اعضای شورای تامین ، معتمدین، متنفذین و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی جنوب استان در مسجد الغدیر شهر فنوج برگزار شد.
 
محمدیونس حقانی در این مراسم ضمن تشکر از حسن اعتماد مجموعه استانداری و حضور پررنگ اقشار مختلف مردمی جنوب استان در مراسم معارفه افزود: تمام توان خویش را در جهت بالفعل کردن ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه شهرستان بکار خواهم بست.
 
ایشان افزود: شهرستان فنوج شهر فن و ادب مردمانی فرهیخته و مطالبه گر دارد و این باعث افتخار بنده است که مردم، نخبگان، معتمدین و همه کسانی که دغدغه توسعه شهرستان را دارند در کنار بنده باشند تا آنچه که شایسته و بایسته مردم شریف و فهیم این خطه است را بتوانیم رقم بزنیم.
 
سرپرست فرمانداری فنوج خاطر نشان کرد: عمران و آبادانی و توسعه همه جانبه شهرستان فنوج در دستور کار بنده خواهد بود و در این مسیر هیچ مسامحه ای نخواهم داشت و هر مدیری تا زمانی که بتواند کار کند و در کنار مردم باشد در این مجموعه جای خواهد داشت.
 
در این مراسم همچنین بامری معاونت سیاسی و اجتماعی استاندار ، ریگی فرماندار سابق ، مولانا قریشی امام جمعه اهل تسنن ، حجت الاسلام سپاهی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه در شهرستان ، خانم داوودی مشاور امور بانوان فرمانداری به ایراد سخن پرداختند.
 
در پایان از زحمات مشتاق احمد ریگی فرماندار سابق در طول زمان تصدی گری تجلیل و محمدیونس حقانی بعنوان فرماندار جدید شهرستان فنوج معرفی گردید.
۳ دی ۱۴۰۱ ۰۰:۰۹