شورای اداری

شورای اداری
جلسه شورای اداری با محوریت برنامه ریزی تشییع و خاکسپاری شهید گمنام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فنوج روز پنجشنبه مورخ 1401/09/24، جلسه شورای اداری با محوریت برنامه ریزی تشییع و خاکسپاری شهید گمنام به ریاست ریگی فرماندار شهرستان و با حضور شه بخش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، محمدی پور شهردار فنوج، نماینده انتظامی و سپاه و همچنین اعضای شورای اداری شهرستان در مکان سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه فرماندار شهرستان با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی بیان داشت : جانفشانی و ایثار شهداء امنیت و اقتدار را برای ما به ارمغان آورده است.

ریگی گفت بسیار مشعوف هستیم که شهرستان فنوج میزبان یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس می باشد و با قدردانی از تلاش های مدیرکل و جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش ها دفاع مقدس در تحقق این موضوع، از همه مدیران و مسئولین ادارات خواست با همه توان و طرفیت هایی که دارند جهت برگزاری مراسمی باشکوه که در شان مقام شهید است تلاش کنند.

 

فرماندار با گلایه مندی از ضعف های فرهنگی، تاکید کرد فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ ایثار، از خودگذشتی و ولایت مداری که شهدا به تاسی از آن حافظ کشور و انقلاب شدند را باید به کلیه اقشار جامعه به ویژه نسل جوان و دانش آموزان باید در دستور کار همه مدیران و مسئولان آموزشی و فرهنگی قرار بگیرد.

 

ایشان در پایان خواهان حضور باشکوه همه آحاد جامعه از روحانیت معزز، معتمدین، متنفذین، فرهنگیان، فرهیختگان و اطلاع رسانی این مراسم له نحوه شایسته شد.

 

۲۴ آذر ۱۴۰۱ ۲۲:۰۸